Haberler
Tüm Transferlerde Bebek Koltuğu Ücretsiz!22/08/2012 18:16

Transferciniz.com'dan satın aldığınız tüm transferlerde belirttiğiniz bebek sayısı kadar (araç kapasitesine uygun); Bebek Oto Koltuğu hizmetinize sunulur. Böylelikle hayatımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımızın yolculukları sırasında güvenliklerinin sağlanması adına üstümüze düşen bu görevi de sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

 

Yeni partnerimiz SunExpress22/08/2012 18:11

Türk Havacılık sektörünün lider isimlerinden SunExpress Antalya Havalimanı merkezli yolcu transfer hizmetleri için Transferciniz.com ile el ele verdi. Artık SunExpress müşterileri havalimanına ulaşım için SunExpress web sayfaları üzerinden hızlı bir şekilde online transfer hizmeti satın alabiliyor, seyahatlarinin her aşamasında konforu yaşıyor.

Araç koltuk sayıları hk.22/08/2012 18:09

22.08.2012 tarihi itibariyle 5 kişiye kadar hizmet veren Küçük Minibüs sınıfında yer alan Carevella, Vito gibi araçlarımız için maksimum yolcu kapasitemiz 4 ile sınırlandırılmıştır.  Yolcularımızın daha rahat ve güvenli hizmet alması için yaptığımız bu güncelleme ile bagajlarınız için de daha geniş bir alan sağlanmış oldu.

Önemli Duyuru22/08/2012 18:08

03.06 2012 tarihinde resmi gazete yayınlanan 6321 sayılı kanunun 2 maddesinde yapılan değişiklik ile 2918 sayılı Kanunun ek 2 nci maddesine ekte göndermiş olduğumuz fıkralar eklenmiştir.

İlgili kanun maddesi, korsan taksicilik faaliyetlerini önlemek amacıyla çıkarılmış olsa da turizm sektöründe çoğunlukla tercih edilen binek araçlarla gerçekleştirilen tüm transfer hizmetlerini de yasaklamıştır.

Kanun maddesinde belirtilen bu faaliyeti sürdüren şirketler, 1.fıkrada belirtildiği üzere, altı aydan iki yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılmakta; işyeri ve işletmelerin sorumlularına birinci fıkrada gösterilen idari para cezası üç kat olarak, fiilin işlendiği tarihten itibaren bir yıl içinde tekerrürü halinde ise beş kat olarak uygulanmaktadır.

Söz konusu cezaların rakamsal olarak güncellenmesi durumunda,75.000 TL ye kadar maddi para cezası ve aracın 2 ay trafikten men edilmesi gerekmektedir.

Bu bağlamda, kanunun şirketinizi bağlayan ve müşterilerinizi zor durumda bırakacak en çarpıcı noktası, bu kapsamındaki araçlardan taşımacılık hizmeti alanlara da (müşterileriniz) birinci fıkrada belirtilen cezanın üçte biri oranında idari para cezası uygulanacak olmasıdır.

Sonuç olarak; binek araçlarla gerçekleştirilmekte olan transferlerin bundan böyle ''Karayolu Taşıma Kanunu'' gereği ''D2 Yolcu Taşıma Belgesi'' olan minimum (8+1 kişilik) yolcu kapasiteli MİNİBUS türü araçlarla yapılması yasal olarak zorunlu hale gelmiştir.

 

Konuyu bilgilerinize arz ederiz…

Transferciniz.com ilk müşterilerini taşıdı.16/05/2012 11:16

Transferciniz.com 19 nisan 2012 günü ilk müşterileri ile buluştu. Kundu Mardan Palace Otel ile Belek Spice Otel arasında gerçekleştirilen transferde 2012 model Volkswagen Carevelle araç kullanıldı. Müşterilerimizin fiyat konusunda ve hizmet sonrası kalitemizden çok memnun kaldıklarını bizlerle paylaştılar.

 
Biz de müşterilerimize bizi seçtikleri için teşekkür ediyoruz. Tıklayın Yeter...

Sign In