A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 356

Backtrace:

File: /home/transferciniz/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 356
Function: _error_handler

File: /home/transferciniz/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Transferciniz.com

Transferciniz Yardım

Nasıl Transfer Talep Edilir?

 
- Öncelikle talep etmek istediğiniz araç sınıfına (standart, vip, ultra vip, engelli aracı) göre üst menüden seçiminizi yapınız. 
 
- Her araç tipinin alt seçenekleri Otel Transferi ve Adresten Adrese Transfer şeklindedir. Otel transferi seçeneği daha hızlı seçim yapabilmenizi sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Bölgedeki tüm oteller listeye eklenmektedir. Eğer sizin oteliniz listede yoksa Adresten Adrese Transfer seçeneğimiz ile Otel konumunu siz de belirtebilirsiniz. Dilerseniz Müşteri Destek Sistemimiz aracılığıyla dilediğiniz otelin listeye eklenmesini de sağlayabilirsiniz. 
 
- Transfer için gerekli alanlara bilgi girişi yapınız. (Nereden / Nereye / Ne zaman / Yolcu ve Bagaj Bilgileri)
 
- Sistem belirttiğiniz kişi sayısına göre araç seçeneklerini size sunacaktır. Dilediğiniz seçeneği transfer listenize ekleyebilir ve transfer saatinden en az 1 saat öncesine kadar dilediğiniz bir zamanda satın alabilirsiniz.
 
- Satın alma aşamalarında girilmesi zorunlu bilgileri tamamladıktan sonra son aşama kredi kartı ile ödeme alanına geleceksiniz. Bu alan 256 bit yüksek güvenlik standartlarıyla korunmaktadır. Girmiş olduğunuz bilgiler şifrelenerek banka sanal posuna gönderilir. Banka tarafında verilen ödeme onayı ardından sistemimize kayıt olan transferiniz ile ilgili olarak telefon numaranıza transfer öncesi sms veya sesli olarak bilgi aktarımında bulunabiliriz. 
 
- Belirttiğiniz rotada ve zamanda Transferiniz gerçekleştirilir.
 
Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen üstteki "Online Destek" butonundan Müşteri Hizmetleri görevlimize bağlanınız...
 
Transferciniz.com - Tıklayın Yeter...
 
 

Sign In