A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 356

Backtrace:

File: /home/transferciniz/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 356
Function: _error_handler

File: /home/transferciniz/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Transferciniz.com

S.S.S.

Müşterilerimizin bize en sık sorduğu soruları sizin için yanıtladık. Eğer sorunuzu bu sayfamızda bulamadıysanız lütfen destek@transferciniz.com adresimize e mail gönderiniz yada sayfamızda bulunan Online Destek butonuna tıklayarak da müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Bir müşteri hizmetleri yetkilimiz sorunuzu en kısa sürede yanıtlayacaktır.

  • Rezervasyon ve Seyahat
  • Araç Bilgileri
  • Özel Talepler
  • Ödeme/Fatura
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Kayıp Eşya
  • Kurumsal Hesaplar


REZERVASYON ve SEYAHATİNİZ

Rezervasyonumu transferden ne kadar süre önce yaptırmalıyım?

Rezervasyonunuzu en az 2 saat önce yaptırırsanız kesin olarak transferinizi gerçekleştirebiliriz. Fakat bunun yanında acil karşılamalarınız için bize telefonla ulaşabilirsiniz ve araçlarımızı kontrol edip size bir araç yönlendirebiliriz.


Karşılama ya da transfer esnasında benimle nasıl iletişim kuracaksınız?

Önceden talebiniz halinde vereceğiniz mobil ya da sabit telefon numarasını transferinizi gerçekleştirecek personelimiz aramaktadır. Fakat yolcularımızın mobil telefonları bazı durumlarda kapalı olmaktadır. Eğer böyle bir talebiniz olması durumunda telefonunuzu açık tutmaya özen gösterebiliriz.


Havalimanı karşılamalarında personelinizi nerede göreceğim?

Eğer havalimanından karşılama rezervasyonunuz varsa personelimiz iç hat ya da dış hat çıkışlarında isminizin yazılı olduğu bir pano taşımaktadır. Bunun dışında karşılama personelimizin telefon numarasını da rezervasyonunuz esnasında size sms atıyoruz.


Transfer personeliniz daireme kadar gelip eşyalarımın taşınmasına yardımcı olacak mı?

Sürücülerimiz maalesef araçlarını trafiğin güvenliği açısından terk edememektedirler. Fakat transfer edileceğiniz caddeden araca kadar eşyalarınızın taşınması konusunda size yardımcı olacaklardır.


Ne kadar süre önce rezervasyonumu iptal edebilirim?

Transferlerinizin iptal için en az 12 saat önce bilgi vermenizi sizden rica etmektedir. İptal işlemi sizin arama saatinizden hemen sonra iptal edilir ve iptal işlemi için herhangi ücret bir talep edilmez


Rezervasyonum için son dakika değişikliği yapabilir miyim?

Maalesef bu mümkün değildir. Transfer saatine 12 saatten daha az kalan durumlarda transfer iptal edilemez.

*Acil aramalarınızda da sizin için elimizden geleni yapmaya çalışırız. Bunun için +90 (850) 333 8080 numaralı telefonumuzla iletişim kurmanızı sizden rica ediyoruz.


Havalimanından karşılama talep ettiğim zaman önceden rezervasyonum olmasa bile sizi arayabilir miyim?

Takvime bağlı olmayan taleplerinizde genellikle sizin için çözüm üretiyoruz fakat öncelikle servis verip veremeyeceğimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Lütfen havalimanına ulaştığınızda bizi + 90 (850) 333 8080 numaralı telefonumuzdan arayıp bilgi alınız. Fakat size normal ve gecikme olmaksızın bir karşılama için önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.


ARAÇ BİLGİLERİ:

Küçük bebeğimle seyahat ediyorum, bizim için bebek koltuğu temin edebilir misiniz? Çocuk koltuğunu kullanmam gerekli mi?

Sizin için önceden talebiniz halinde çocuk koltuğu temin ediyoruz. Türkiye yasaları gereği 6 yaşından küçük çocukların yetişkin kucağı ya da bebek koltuğu ile seyahat etmesi gereklidir. Bizde size bunu tavsiye etmekteyiz.


ÖZEL İSTEKLER

Kafes içindeki küçük evcil hayvanlarımı sizinle taşıyabilir miyim?

Evet, araçlarımızın arka koltuklarına sığacak kadar olan küçük ve kafesli hayvanlarınızı taşıyabilmekteyiz.


Yalnız seyahat etmek için çocuklarımız kaç yaşında olmalı?

Çocuklarınız yalnız seyahat edebilmek için 12 yaş ve üzerinde olmalı.


ÖDEME/FATURA

Peşin ödemelerimde faturayı nasıl edineceğim?

Rezervasyon esnasında sizden aldığımız bilgilere göre önceden düzenleyeceğimiz faturayı talep ettiğiniz teslim yöntemiyle size ulaştırılacaktır. Bu yöntemler transfer sırasında sürücüden teslim, firmamızdan gelip almanız ve kargo ile adresinize gönderim şeklindedir ( Kargoyla teslimlerde ilave ücret yansıtılmaktadır)


Dövizle ödeme yapabilir miyim?

Evet, dövizle ödeme yapabilirsiniz. O günkü merkez bankası alış kuru üzerinden hesaplayacağımız tutar şeklinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Bahşiş vermem gerekli mi? Bahşiş için belirli olan bir yüzde var mı?

Hayır, yok, tamamen kendi tercihlerinize göre hareket edebilirsiniz.


Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Evet, rezervasyonunuz esnasında ödeme yaparsanız kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz


Bekletme ya da gecikmem durumunda ekstra ücret vermem gerekiyor mu?

*Belirtilen transfer saatinden itibaren 2 saatlik ek sürenin ardından aracımız transfer noktasından çekilir. 2 saatlik bu süre için ilave bir ücretlendirme yapılmamaktadır. Ancak süre sonunda transferin hala başlamaması nedeniyle transfer NO-SHOW olarak kayıtlarımıza alınır. Ücret iadesi yapılamaz.


KREDİ KARTI ÖDEMELERİ

Kredi kartı ile gerçekleştirmiş olduğum ödemeler için makbuz alabilecek miyim?

Kredi kartınızla yapmış olduğunuz ödemenin ardından transfer talebiniz tamamlanmış olacak ve bu rezervasyona ait VOUCHER belgesi belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir.


KAYIP EŞYALAR

Kayıp eşyalar için ne yapmam gerekiyor?

Eğer bir eşyanızı aracımızda unuttuğunuzu düşünüyorsanız bizi telefonla arayabilir, web sitemizde bulunan online kayıt eşya formunu doldurabilir ya da bize maille bilgi verebilirsiniz.


Bir müşteri hizmetleri yetkilimiz gerekli araştırmanın sonunda size bilgi verecektir.

Eşyalarınızı sizin belirttiğiniz adresten teslim alabilir, kaldığınız adrese transfer ücretini ödeyerek teslimatını talep edebilir, yurt içindeki talepleriniz için Yurtiçi Kargo ya da yurtdışı talepleriniz için Dhl Express'le göndermemizi talep edebilirsiniz.

 Kayıp Eşya Formu İçin Tıklayınız

Sign In