Havalimanı Transferi

Bulunduğunuz yerden, Antalya Havalimanına, İstanbul Havalimanına, Ankara Havalimanına, İzmir Havalimanına huzurlu ve rahat bir şekilde ulaşımınız artık online transferde kalitenin adı olan Transferciniz.com ile çok kolay.

Uçuş saatinize göre önceden planladığımız saatte sizi dilediğiniz adresten alıyor ve tam saatinde Havalimanına ulaştırıyoruz.

Siz trafik, taksi ücreti, havalimanına zamanında yetişememe, park yeri ve ücreti gibi streslerle karşılaşmıyorsunuz. Uçuşunuzdan 6 saat öncesine kadar bizimle irtibat kurup, uçuş saatinizi ve adresinizi bildirmeniz yeterli. Trafik yoğunluğu ve adresinize göre önceden rotayı planlıyor ve sizi uçuşunuza yetişeceğiniz saatte adresinizden alıp havalimanına size özel bir araç ve şoförle götürüyoruz. Siz yolda seyahatinizin son ayrıntılarına göz atarken biz sizi “Bizim için çok değerlisiniz” sloganımızın bize mecbur kıldığı görev anlayışı içinde havalimanına tam saatinde yetiştiriyoruz. Yolculuğunuzun konforunu uçağa binmeden arttırıyoruz.

Şuan için hizmet verdiğimiz havalimanları:

a)        Antalya Havalimanı Transfer (AYT)

b)        Ankara Havalimanı Transfer (ESB)

c)        İstanbul Havalimanı Transfer

  ü  Atatürk Havalimanı (IST)

       ü  Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)

d)        İzmir Havalimanı Transfer (ADB)


Transferciniz.com Havalimanı Transfer Servisi ile

ü  7 gün 24 saat en kolay yoldan havalimanına ulaşabilirsiniz

ü  Dilediğiniz seyahat güzergâhını belirleyebilirsiniz

ü  Uluslararası servis kalitesinden faydalanabilirsiniz

ü  En esnek seçenekler ile size özel bir rota tercih edebilirsiniz

ü  Yolculuğunuz boyunca güler yüzlü bir servis ile karşılaşırsınız

ü  Önceden bilinen maliyetlerle bir fiyat sürprizi ile karşılaşmazsınız

ü  Otopark ücreti, otoban ücretleri, köprü ücretleri konusunda sıkıntılarınızdan sizi kurtarıyoruz

ü  Aracınızı uzun günler boyunca havalimanı otoparkına park etmeden ulaşımınızı sağlarsınız

 

Rezervasyon için:

Otel transferlerinizi ya da dilediğiniz yere ulaşmanın en konforlu ve prestijli yolu Transferciniz.com ile hizmetinizde.

Tek yapmanız gereken, uçuşunuzdan en geç 6 saat öncesine kadar transfer modülümüz ile; +90 (850) 333 8080 nolu telefonumuzu arayarak ya da online destek butonuna tıklayarak rezervasyon yaptırmak.

Artık uçak yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyor ve gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık, güven ve kolaylıkla devam ediyor.

Hepsi yeni ve konforlu olan araçlarımızla evinizden havaalanına veya havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını, bir tarife veya rotaya bağlı kalmaksızın size özel bir transfer ile yaşayabilirsiniz.

Sign In